Ana içeriğe atla

BİZ KİMİZ?

Vital Proteins, her günün, her anın tadını çıkarmanızı yardımcı olmak için burada. Çünkü biliyoruz ki; en iyi hissetmek, en güzel görünmek ve en iyi performansı elde etmek içimizden başlar. İyilik bir yolculuktur ve biz her adımınızda size destek olmak için buradayız.

NASIL BAŞLADI?

Kurucumuz olan Kurt Seidensticker’dan bir mesaj:

Vital Proteins’i 2013 yılında tek bir amaçla kurdum: İnsanların dengeli ve hayat dolu yaşamasına destek olmak.

Vital Proteins’i kurmaya giden yolu birkaç sene önce ortaya çıkmıştı.Her zaman hırslı bir koşucuydum, dolayısıyla bu aksilik, eklem sağlığımı desteklemeye yardımcı olacak bir ürünü araştırma konusunda beni ateşledi.

Uzun bir araştırmadan sonra, cevabının kolajeni beslenmeme dahil etmek olduğunu anladım. Çünkü besin değeri yüksek olan gıdalar, vücudumuzun kolajen üretebilmesi için yeterli amino asidi sağlamıyorlar. Bunu öğrendikten sonra benim için her şey değişti. Başka insanlarla paylaşmak tek mantıklı seçenekti. Böylece onlar da tüm potansyellerine ulaşabilir ve her kaşık, karıştırma ve yudumda kendi iyilik rutinlerini yükseltebilirler.

Bu yüzden her ne kadar meşgul veya aktif olursa olsun, her tür yaşam tarzına daha iyi uyum sağlamak ve daha tatmin edici bir dengeli yaşam rutini için gereken araçları sağlamak amacıyla çok çeşitli kolajen ürünleri sunmaya devam ediyoruz.

Şimdi de bu deneyimi yaşamaya başladığınız için çok mutluyum.

VP Ailesi’ne hoş geldiniz!

Hayat dolu kalın,

Kurt Seidensticker, CEO