Ana içeriğe atla

NESTLÉ TÜRKİYE GIDA SANAYİ A.Ş. VITAL PROTEINS İNTERNET SİTESİ GERİ BİLDİRİM FORMU ARACILIĞIYLA KİŞİSEL VERİLERİN YURTDIŞINA AKTARILMASINA İLİŞKİN AÇIK RIZA METNİ

Nestlé Türkiye Gıda Sanayi A.Ş. (“Nestlé”) veya “Şirket”) olarak, https://vitalproteins.com.tr/ adresli internet sitemizde (“İnternet Sitesi”) yer alan geri bildirim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçtiğiniz süreçlerde, kişisel verilerinizi 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“Kanun”) çerçevesinde veri sorumlusu olarak işliyoruz. 

Kişisel verilerinizin işlenmesi ve Kanun kapsamındaki haklarınız hakkında detaylı bilgi edinmek için Nestlé Vital Proteins Geri Bildirim Formu Aydınlatma Metni’ni okuyabilirsiniz.

Nestlé olarak, aşağıda belirtilen kişisel verilerinizi yurtdışındaki hizmet sağlayıcılardan bilgi teknolojileri altyapıları, ürünleri ve hizmetleri sunan tedarikçi ve iş ortaklarından destek alınması, iş süreçlerinde koordinasyonun ve grup politikalarına uyumluluğun sağlanması için ortak sistemlerin kullanılması amaçlarıyla Kanun’un 9. maddesi uyarınca açık rızanız olması halinde yurt dışındaki tedarikçi ve iş ortaklarımız ile Nestlé Grup Şirketleri’ne aktarıyoruz.

Aktarılan Kişisel Verileriniz: 

  • Talep/şikâyet içeriği (talep, yorum ve görüşleriniz ile mesaj içeriğinde yer alan diğer veriler)
  • İşlem Güvenliği (IP adresi bilgileri, internet sitesi erişim log kayıtları, form doldurulması ve gönderilmesine ilişkin log kayıtları)

 

Kişisel verilerinizi yurt dışına aktarılmasına onay veriyorsanız, ilgili kutucuğu işaretlemenizi rica ederiz.